Handheld handdator Nautiz X4 Windows

Handhelds handdator Nautiz X4 är stryktålig ruggad handdator som har många möjligheter, den har Eindows Embedded Handheld Professional med Office Mobile som operativsystem.
Nautiz X4 har som standard WLAN bgn, BlueTooth och kan även fås med GSM//HSPA+ för kommunikation via telefonnätet och med GPS som standard. Nautiz X4 har också en 5 Megapixel kamera med autofokus och LED-lampa.
Displayen på Nautiz X4 är en 3,5" VGA High brightness skärm med upplösning 480 x 640 pixel. Skärmen är läsbar även i utomhusljus.
Handheld Nautiz X4 är testad för fall i betonggolv från 1,2 meter och är IP65 klassad för att tåla fuktiga och smutsiga miljöer.
Nautiz X4 kan fås med 1D eller 2D läsare för streckkoder.
Handdatorn Handheld Nautiz X4 levereras med batteri, stylus, handstrap, 220 V laddare samt USB kabel.
Fabrikat | Handheld |
---|
Hittar du inte produkten eller tillbehöret du söker?
Söker du en produkt som inte finns på vår websida, ring oss på tel 046 286 26 70 eller sänd ett mail till info@applog.se så försöker vi hjälpa dig att finna det du söker.